Kia представила флагманський кросовер Telluride.

Міжнародне моторшоу в Детройті стало місцем світового дебюту нового флагмана бренду Kia – восьмимісного кросовера Telluride, який отримав абсолютно новий нестандартний дизайн, 291-сильну V-подібну шістку, повний привід і найсучасніші технології компанії Kia Motors.

В історії бренду Kia завершилася ціла епоха, адже Sorento перестав бути флагманом гами кросоверів, поступившись першістю абсолютно новій моделі Telluride. Автомобіль розроблено каліфорнійської студією дизайну Kia, збірка автомобіля буде здійснюватися у Джорджії. Telluride створювався, перш за все, з прицілом на північноамериканського клієнта, і про це в ньому буквально «кричить» кожна деталь, починаючи з нестандартного для актуального модельного ряду дизайну і закінчуючи преміальним інтер’єром з багатим опціональним наповненням, а також V-подібною бензиновою шісткою з робочим об’ємом 3,8 літра.

Масивний, зухвалий, витканий з кутів і прямих ліній, Telluride є неймовірно харизматичним кросовером. Довгий капот, великі блоки широко рознесених вертикальних фар головного світла, широченна хромована решітка радіатора, в якій швидше вгадується, аніж чітко проглядається фірмовий «ніс тигра», бумеранги світлодіодних задніх ліхтарів – все це виглядає по-справжньому незвично.   Просторий інтер’єр з широкою панеллю приладів, великою кількістю місця для водія і пасажирів, звуком відмінної якості і численними опціями, покликаними зробити подорожі по-справжньому комфортними, впритул наближає Telluride до автомобілів преміум-сегмента. Середньорозмірний кросовер отримав несучий кузов, який на 60% виконано з високоміцних сталей, що забезпечують легкість конструкції і високу жорсткість на кручення

Набір систем безпеки по-справжньому вражає. Тут сім подушок безпеки, системи попередження про безпеку фронтального зіткнення і екстреного автоматичного гальмування з розпізнаванням пішоходів, система контролю рядності і утримання в смузі руху, системи моніторингу сліпих зон, попередження про небезпеку зіткнення під час руху заднім ходом, смарт круїз-контроль і т.д.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.